آسیا پروژکتور

فروش انواع ویدئو پروژکتور در برند های مختلف

چگونه یکی ویدئو پروژکتور خوب بخریم
ابتدا جهت آشنایی بیشتر با ویدئو پروژکتور ، انواع آن را اشاره می کنیم . ویدئو پروژکتور ها به انواع ویدئو پروژکتور جیبی ، چند رسانه ای ، سینمای خانگی تقسیم می شوند که فاکتور هایی مانند محل استفاده ، اندازه صفحه ، فاصله ، روشنایی ، وضوح و رزولیشن تصویر و کنتراست در انتخاب ما بی تاثیر نمی باشد .
در حقیقت می توان ویدئو پروژکتور را یک دورین معکوس نیز نام برد به دلیل اینکه ب جای گرفتن نور ، نور را از لنز به بیرون پرتاب می کند .لازم به ذکر است که ویدئو پروژکتور مانند یک تلویزیون یا مانیتور عمل می کند در عین حال می تواند اندازه ی تصویر بزرگ تر از تلویزیون را برای ما فراهم کند و همچنین حمل ان نیز آسان باشد .
در اولین گام انتخاب یک ویدئو پروژکتور ، باید هدف و نوع استفاده از ان را مشخص کنیم . بعنوان مثال در صورتی که می خواهیم از ویدئوپروژکتور در جلسات خود برای ارائه پاورپوینت های سخنرانی یا نمایش کلیپ و اسلاد هایمان استفاده کنیم ، ویدئو پروژکتور های چند رسانه ای می تواند اولین انتخاب ما باشد .
در صورتی که بخواهیم با ویدئو پروژکتور به دیدن فیلم در خانه بپردازیم قطعا ویدئو پروژکتور های سینمای خانگی می تواند نیاز ما را برطرف کند .
در مرحله بعد می بایست فاکتور های اساسی دیگر را مشخص کنیم . این فاکتور ها عبارت است از : اندازه صفحه ، نسبت پرتاب ، فاصله پرتاب ، شذت روشنایی ، وضوح توصر و کنتراست
یکی از نکات دیگری که باید توجه داشت ، قابیت تصحیح keystone عمودی در ویدئو پروژکتور میباشد . این قابلیت برای تبدیل از افقی به عمودی و برعکس می باشد . 
پیوند ها
تماس با ما
آدرس: تهران - میدان امام خمینی - خیابان ناصرخسرو - روبروی کوچه جوانمرد ، جنب غذا خوری سنتی ناب - پلاک 315 آسیا پروژکتور
تلفن:  
0098-21-36059050
اینستاگرام تلگرام

 

تمامی حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به آسیا ویدئو پروژکتور می باشد.
طراحی سایت : ایران طراح